Kontakt

Nemovitosti s garancí
Spojenecká 123
54101 Trutnov

Telefon:+420 777 286 282
E-mail:grohova@nsgnemovitosti.cz
URL:www.nsgnemovitosti.cz
IČ:27499766
DIČ:Cz27499766

Další informace

Otevírací doba:

pondělí - pátek 8:30 - 17.00

Naše kancelář je v přízemí Komerčního domu Moskva, hned naproti hlavním dveřím. Dům Moskva je asi 100m od vlakového i autobusového nádraží a asi 50m od domu je velké parkoviště. V kanceláři Vás osloví naše milá asistentka a nabídne Vám čerstvě mletou, svěží kávu, čaj nebo vodu, aby se nám dobře jednalo.

Těšíme se na Vás.

 

*
*
*
*
email: fname:
captchaNačtete nový obrázek

Kontakty

Nikola Groh realitní legenda

Nikola Groh realitní legenda
ředitel pobočky

Mobil: +420 777 646 009
E-mail: groh@nsgnemovitosti.cz

V oblasti nemovitostí se pohybuji od roku 2007 se stovkami prodaných nemovitostí a mohu potvrdit, že každý obchod je specifický. Důležité je správné nastavení obchodu a spokojení klienti. Mojí specializací kromě developerských projektů a standardních obchodů jsou také nemovitosti s právním zatížením, výkupy nemovitostí nebo jen podílů. Vše se dá vyřešit a každá nemovitost má svého spokojeného kupce.

Nikola Groh, realitní legenda.

Silvie Grohová

Silvie Grohová
jednatelka společnosti

Mobil: 777 286 282
E-mail: grohova@nsgnemovitosti.cz

Jsem realitní specialista s 12ti letou praxi v prodeji nemovitostí ve východočeském kraji. Nabízím efektivní  a komplexní službu při prodeji Vaší nemovitosti za co možná nejvyšší cenu díky unikátním marketingovým nástrojům, databázi poptávajících a správného nastavení obchodu. Motto: „S úsměvem jde všechno líp.“

Silvie Grohová, realitní specialista.

Iva Černá Hypoteční specialista

Ing. Iva Černá Hypoteční specialista

Mobil: 736 202 474
E-mail: iva.cerna74@gmail.com

Ve financích pracuji  od roku 2004. Nejdříve v pojišťovnictví poté jako finanční poradce.Nyní jsem se však zaměřila na to být výlučně hypoteční specialista a pomáhat klientům s pořízením jejich vysněného bydlení. Tím, že jsem se zaměřila  už jen  na jednu oblast - bydlení jsem schopna individuálně najít nejjednodušší a nejvýhodnější řešení pro každého. Doporučení od mých spokojených klientů je tou nejvyšší formou úspěchu a zároveň potvrzení, že dělám věci správně. Na zbytek produktů - pojištění, investice mám tým schopných spolupracovníků.

https://www.facebook/iva.cerna.com