Naše realitní kancelář Nemovitosti s garancí nezajišťuje pouze klasický prodej či pronájem nemovitostí, ale i kupujícím aktivně vyhledává jejich vysněné bydlení.

Oslovil mě mladý pár, který chtěl koupit v Trutnově byt 3+1, lokalita jim byla jedno. Nejdříve jsme probrali možnosti s naší hypoteční specialistkou Ing. Ivou Černou a po té se hned vrhli do hledání jejich bytečku.

Jelikož v dnešní době je poptávka bytů větší než nabídka, byl to trošku oříšek. Veškeré nabídky z naší realitní kanceláře Nemovitosti s garancí i konkurenčních jsme měli zhlédnuté.

Po pár dnech jsem narazila na starší inzerát na prodej bytu 3+1 v ulici Náchodská, kde majitel nechtěl realitní kancelář. Odhodlala jsem se mu zavolat s tím že mám klienty, kteří hledají nemovitost právě takovou, jakou on nabízí. Samozřejmě se bránil, že spolupráci s realitní kanceláří nechce, že je to obchodní trik, ale přeci jenom potom souhlasil a šla jsem se zájemci přímo na prohlídku ještě ten den.

Co následovalo pro prohlídce? Společná cesta do naší kanceláře, kde se podepsali veškeré potřebné dokumenty a celý obchod proběhl bez sebemenších komplikací :)


Prodávající i kupují byli nakonec spokojeni s prací mou i celé realitní kanceláře Nemovitosti s garancí.