V dnešní době kdy je poptávka po kvalitních nemovitostech větší než nabídka, je potřeba nemovitosti vyhledávat velmi aktivně.  Každodenní vyhledávání nemovitostí na internetových serverech je jen malá část ze všech možností.

Spojili jsme síly a umíme Vám nabídnout zajímavou službu.

Ing. Iva Černá - hypoteční specialista Vám vyjedná v bance úvěr, aniž byste měli vybranou nemovitost jen na základě příjmů a registrů. Vy máte 9 měsíců na to, vhodnou nemovitost nalézt. Nemovitostí je málo a lze tento typ úvěru využít krom koupě klasické nemovitosti i na nemovitost prodávanou v dražbě, exekuci či insolvenci.

NSG nemovitosti s garancí - Tou nejlepší volbou je návštěva stránek na webu nebo osobně v kanceláři a založit si poptávku. Na základě vašich požadavků vám budou přednostně zasílány nabídky dřív, než se objeví veřejně na internetu. Jednou z mnoha možností je koupě nemovitosti prodávané v dražbě nebo v rámci insolventního řízení a lze tak bydlení pořídit velmi výhodně. Ale každý si na to netroufne. A od toho jsme tady my - NSG nemovitosti s garancí.  

Pro více informací navštivte pobočku v budově Moskvy na adrese Spojenecká 123, 54101 Trutnov.

Budeme se těšit.

*
*
*
*
fname: phone: email:
captchaNačtete nový obrázek